www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Aktuality

<<< staršie   >> novšie

 
27.11.2016:   Skončila úvodná časť sezóny  

Turnajmi cez víkend 25-27.11.2016 sa skončila úvodná časť sezóny 2016/2017. V rámci tejto časti sa uskutočnili zápolenia o Slovenský pohár v seniorských kategóriách mužov a žien a o titul Zimných majstrov SR v kategóriách juniorov, junioriek, kadetov, kadetiek, starších žiakov a mladších žiakov. Len Zimné majstrovstvá SR žiačok sa uskutočnia až v januári 2017.

Ako v nich skončili naše družstvá?

Muži
Družstvo skončilo na druhom mieste a aj s minimom tréningu potvrdilo, že je najskúsenejším v súťaži. Porovnanie s ostatnými ukázalo, že ak dokáže venovať tréningu dostatočné úsilie, bude konkurovať najlepším. Cieľom je získať medailu.

Slávia UK Bratislava - muži, Slovenský pohár 2016-2017


Ženy
Dievčatá dokázali, čo asi ani samé nečakali. Správne sa zomkli a úvodné víťazstvo ich nabudilo natoľko, že dokráčali až na 2.miesto, čo je jednoznačný úspech.

Slávia UK Bratislava - ženy, Slovenský pohár 2016-2017


Juniori
Keďže viacero chlapcov ukončilo kvoli školským povinnostiam kariéru resp. sú na štúdiu v zahraničí, nebolo možné zložiť dostatočne početné družstvo. Najlepší juniori sa uplatnia v družstve mužov.

Juniorky
Najúspešnejší kolektív úvodnej časti tejto sezóny v našom klube. V konkurencii 5 klubov to dotiahol až na najvyšší stupienok. Družstvo dokázalo, že správna súdržnosť kolektívu zaváži vtedy, keď sa láme chlieb v rozhodujúcich chvíľach zápasov.

Slávia UK Bratislava - juniorky, Zimné majstrovstvá SR 2016-2017


Kadeti
V tejto kategórii disponujeme roznymi typmi hráčov, ktorý spoločne vstupujú do súťaže. Na ZM obsadili celkove siedme miesto. V sezóne určite očakávame mierny posun nahor.

Kadetky
Na turnaji ZM výsledkovo nepresvedčili. Táto sezóna je hlavne prípravnou pred budúcoročnou súťažou, kde budú mať dievčatá v tejto kategórii určite vyššie ambície. 4.miesto však môžu premeniť na cenný kov už v ďalšej časti tejto sezóny.

Starší žiaci
Chlapci nenastupovali do súťaže s veľkými očami. V prvej časti ZM boli výsledky rozpačité. V druhej časti však už potvrdili, že správnym prístupom k tréningu sa môžu zaradiť k tým lepším družstvám. Umiestnenie na 6.mieste to ešte nepotvrdilo, naznačilo však príležitosť na zlepšenie.

Mladší žiaci
Možno najpočetnejšia skupina chlapcov v našom klube nenaplnila očakávania ambiciózneho trénera. Umiestnenie na 8.mieste zaostalo za možnosťami. Za družstvami umiestnené pred nami však nezaostávame o veľa, takže pri dostatočnom tréningovom úsilí sa určite chlapci výsledkovo zlepšia.

Celkovo sa zdá, že výsledkovo v mládežníckych kategóriách zaostávame. Veríme však, že naši mladí dostatočným tréningovým úsilím zlepšia aj výsledky. Držíme všetkým palce.
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.