www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2022

Výsledky

Národná liga:

Národná liga SR 1-6.miesto:
3.kolo,
2.kolo,
1.kolo,

Národná liga SR 7-12.miesto:
5.kolo,
4.kolo,
3.kolo,
2.kolo,
1.kolo,

Oblastná súťaž:

Tabuľka Oblastná súťaž Západ:
1. Slávia Uk Bratislava 9 9 0 0 157:48 18
2. KVP Komárno 9 6 0 3 119:72 12
3. XBS waterpolo Šamorín 9 3 0 6 65:109 6
4. KVP Kúpele Piešťany 9 0 0 9 26:138 0

4.turnaj, 15-16.01.2022 Bratislava:

3.turnaj, 23-24.10.2021 Šamorín:
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 19:4 (2:1,3:2,11:0,3:1)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 18:8 (8:0,0:5,8:0,2:3)
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 5:18 (0:6,2:3,2:3,1:6)
2.turnaj, 02-03.10.2021 Komárno:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 4:11 (1:4,1:0,0:6,2:1)
Slávia UK Bratislava - KVP Komárno 11:6 (5:1,3:3,2:2,1:0)
KVP Kúpele Piešťany - Slávia UK Bratislava 3:18 (0:7,1:4,1:4,1:3)
1.turnaj, 21-22.08.2021 Piešťany:
KVP Komárno - Slávia UK Bratislava 7:21 (3:5,1:6,1:4,2:6)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 19:2 (6:0,5:0,3:2,5:0)
Slávia UK Bratislava - XBS waterpolo Šamorín 22:9 (4:1,8:3,3:2,7:3)

--------------------------------
Tabuľka Oblastná súťaž Stred:
1. KVP Nováky 2 2 0 0 38:13 4
2. PVK Vrútky 2 1 0 1 17:19 2
3. Pirana SC Topoľčany 2 0 0 2 10:33 0

3.turnaj, 15-16.01.2022 Topoľčany:
2.turnaj, 23-24.10.2021 Nováky:

1.turnaj, 21-22.08.2021 Vrútky:

--------------------------------
Tabuľka Oblastná súťaž Východ:
1. Slávia PU Prešov 9 9 0 0 117:30 18
2. ŠK Hornets Košice 9 4 0 5 74:106 8
3. ŠKP MD Košice 9 2 1 6 62:93 5
4. ŠKP Košice 9 2 1 6 53:77 5

4.turnaj, 15-16.01.2022 Prešov:

3.turnaj, 23-24.10.2021 ŠKP MD Košice:
2.turnaj, 02-03.10.2021 ČH Košice:
1.turnaj, 21-22.08.2021 ŠK Hornets Košice:

Súpiska

1. Szabó Tobiáš 2009
2. Pernica Dávid 2009
3. Svoboda Dávid 2009
4. Zeman Adam 2009
5. Buriánek Matúš 2009
6. Slašťan Jonáš 2009
7. Gbelský Bartolomej 2009
8. Lóci Leonard 2009
9. Matejov Šimon 2009
10. Beliaev Vladislav 2009
11. Halada Vít 2009
12. Iovdij Michal 2010
13. Záhorský Alex 2010
14. Draškovič Zoran 2010
15. Škerko Nikolas 2010
16. Baran Simon 2010
17. Kollár Oskar 2010
18. Zbur Jakub 2010
19. Puss Silvester 2011
20. Doval Tobias 2011
21. Hanák Michal 2012
22. Hanák Martin 2012

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Bohuš Róbert
Vedúci družstva:
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.