www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Slávia UK Bratislava - mladší žiaci - sezóna 2024
(2011 a mladší)

Výsledky

Národná liga o 1-6.miesto:

3.kolo, 14-16.06.2024
2.kolo, 10-12.05.2024
1.kolo, 15-17.03.2024

Národná liga o 7-10.miesto:

4.kolo, 15-16.06.2024
3.kolo, 11-12.05.2024
2.kolo, 13-14.04.2024
1.kolo, 16-17.03.2024


Zimné majstrovstvá SR:

Tabuľka Zimné majstrovstvá SR Západ:
KVP Nováky 0 0 0 0 0 0:0 0
XBS waterpolo Šamorín 0 0 0 0 0 0:0 0
Pirana SC Topoľčany 0 0 0 0 0 0:0 0
Slávia Uk Bratislava 0 0 0 0 0 0:0 0
KVP Kúpele Piešťany 0 0 0 0 0 0:0 0

02-04.02.2024, skupina Západ Topoľčanyť:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 12:11 (4:2,2:2,3:4,3:3)
Slávia UK Bratislava - KVP Nováky 4:11 (1:3,2:2,1:2,0:4)
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 9:5 (1:2,3:1,3:2,2:0)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 5:3 (0:1,1:1,1:1,3:0)

Tabuľka Zimné majstrovstvá SR Východ:
PVK Vrútky 0 0 0 0 0 0:0 0
ŠK Hornets Košice 0 0 0 0 0 0:0 0
ŠKP MD Košice 0 0 0 0 0 0:0 0
Slávia PU Prešov 0 0 0 0 0 0:0 0
ČH Košice 0 0 0 0 0 0:0 0

01-03.02.2024, skupina Východť Prešov:


Letné majstovstvá SR Západ:

Tabuľka Letné majstrovstvá SR Západ:
Slávia UK Bratislava 2 2 0 0 0 22:11 6
XBS waterpolo Šamorín 1 1 0 0 1 14:14 3
KVP Kúpele Piešťany 2 0 0 0 2 9:20 0

3.turnaj, 16-17.12.2023 Šamorín:
2.turnaj, 25-26.11.2023 Bratislava:

1.turnaj, 21-22.10.2023 Piešťany:
XBS waterpolo Šamorín - Slávia UK Bratislava 7:9 (2:0,1:3,1:4,3:2)
Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Piešťany 13:4 (3:0,4:0,3:2,3:2)
KVP Kúpele Piešťany - XBS waterpolo Šamorín 5:7 (:,:,:,:)

--------------------------------
Letné majstovstvá SR Stred:

Tabuľka Letné majstrovstvá SR Stred:
KVP Nováky 0 0 0 0 0 0:0 0
PVK Vrútky 0 0 0 0 0 0:0 0
Pirana SC Topoľčany 0 0 0 0 0 0:0 0

3.turnaj, 16-17.12.2023 Vrútky:
2.turnaj, 25-26.11.2023 Nováky:
1.turnaj, 21-22.10.2023 Topoľčany:

--------------------------------
Letné majstovstvá SR Východ:

Tabuľka Letné majstrovstvá SR Východ:
ŠK Hornets Košice 0 0 0 0 0 0:0 0
ŠKP MD Košice 0 0 0 0 0 0:0 0
Slávia PU Prešov 0 0 0 0 0 0:0 0
ČH Košice 0 0 0 0 0 0:0 0

4.turnaj, 16-17.12.2023 ČH Košice:
3.turnaj, 25-26.11.2023 Slávia PU Prešov:
2.turnaj, 04-05.11.2023 ŠKP MD Košice:
1.turnaj, 21-22.10.2023 Hornets Košice:


Súpiska

1. Hubocký Matej 2011
2. Hubocký Viliam 2011
3. Nagy Tomáš 2011
4. Puss Silvester 2011
5. Čegiň Adam 2011
6. Hruška Šimon 2011
7. Toma Rafael 2011
8. Nešič Michael 2011
9. Droba Juraj 2012
10. Krentoch Michal 2012
11. Belkin Artem 2012
12. Dinka Matúš 2012
13. Lovas Damián 2012
14. Kišš Denis 2012
15. Doležal Dominik 2012
16. Lamoš Roman 2012
17. Hanák Michal 2012
18. Hanák Martin 2012
19. Dvorský Dávid 2012
20. Dulik Adam 2012
--- ------------------- -----
21. Koska Patrik 2013
22. Dnistryan Jegor 2013

Tréner: Radič Róbert
Asistent: Hudec Michal
Vedúci družstva: Jurča Branislav