www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Slávia UK Bratislava - Kadetky - sezóna 2024
(2007 a mladšie)

Národná liga.

Tabuľka Národnej ligy:
1. ČH Košice 6 6 0 0 0 100:33 18
2. PVK Vrútky 6 5 0 0 1 85:36 15
3. KVP Kúpele Pieštany 6 4 0 0 2 58:45 12
4. Pirana SC Topoľčany 6 2 0 0 4 73:65 6
5. ŠK Olympia ŠG Košice 6 1 0 0 5 49:105 3
6. Slávia UK Bratislava 6 0 0 0 6 24:105 0


NL, 6.turnaj, 22-23.06.2024 Vrútky
NL, 5.turnaj, 18-19.05.2024 Pieštany
NL, 4.turnaj, 27-28.04.2024 Bratislava
NL, 3.turnaj, 23-24.03.2024 ČH Košice

NL, 2.turnaj, 10-11.02.2024 Olympia Košice
KVP Kúpele Pieštany - Slávia UK Bratislava 9:3 (3:0,4:1,0:1,2:1)
ČH Košice - Slávia UK Bratislava 17:5 (6:0,6:0,3:2,2:3)
Slávia UK Bratislava - ŠK Olympia Košice 8:17 (0:5,4:6,1:4,3:2)
NL, 1.turnaj, 27-28.01.2024 Topoľčany
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 20:1 (7:0,6:0,3:0,5:1)
Slávia UK Bratislava - Pirana SC Topoľčany 4:21 (1:9,1:4,0:3,2:5)
KVP Kúpele Pieštany - Slávia UK Bratislava 20:3 (4:0,5:0,5:1,6:2)



Zimné majstrovstvá SR 06-08.10.2023 Topoľčany:

Konečná tabuľka Zimných majstrovstiev SR:
1. KVP Kúpele Pieštany 5 4 0 0 1 56:36 12
2. PVK Vrútky 5 4 0 0 1 68:34 12
3. ČH Košice 5 3 0 0 2 63:41 9
4. Pirana SC Topoľčany 5 3 0 0 2 68:49 9
5. ŠK Olympia ŠG Košice 5 1 0 0 4 56:69 3
6. Slávia UK Bratislava 5 0 0 0 5 24:106 0

Slávia UK Bratislava - KVP Kúpele Pieštany 1:13 (1:6,0:2,0:4,0:1)
Pirana SC Topoľčany - Slávia UK Bratislava 23:3 (8:0,3:1,4:1,8:1)
PVK Vrútky - Slávia UK Bratislava 23:5 (7:0,7:4,4:0,5:1)
Slávia UK Bratislava - ŠK Olympia Košice 12:23 (1:10,4:3,3:8,4:2)
ČH Košice - Slávia UK Bratislava 24:3 (6:0,8:2,3:0,7:1)


Súpiska

p.č. meno r.n.
1. Bombalová Stela 2007
2. Klopštock Sarah 2007
3. Pôbišová Natália H 2008
4. Loudová Elena 2009
5. Vargová Viktória H 2009
6. Bundová Lenka H 2009
7. Jasaňová Rebeka 2009
8. Štefková Michaela 2010
9. Pišteková Petra 2010
10. Lehoczká Viktória H 2010
11. Plevzová Tamara 2010
12. Kulčárová Dominika 2011
13. Grellová Claudia Zoe 2011
14. Krajčová Pavlína 2011
15. Deáková Barbora 2011
16. Jerigová Viktória 2011
17. Maceková Natália 2012

Tréner: Mihalkovič Pavol
Asistent:
Vedúci družstva: Stručková Petra