www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk
14.11.2014 12:26:14 V Topoľčanoch tohtosezónna premiéra Sloveniek
<< staršia<< všetky >>novšia >>
TOPOĽČANY 14. novembra (SITA) - Slovenskú ženskú vodnopólovú reprezentáciu čaká v sobotu 15. novembra prvá tohtosezónna previerka v podobe prípravného duelu proti výberu Rumunska. Zápas sa uskutoční v Topoľčanoch o 19.00 h. Nový tréner ženského tímu SR Marek Gális a jeho asistentka Michaela Migrová majú k dispozícii dovedna 15 hráčok zo štyroch domácich klubov. Stretnutie v Topoľčanoch bude akousi odvetou za minuloročnú prehru Sloveniek v Targu Mureš 8:9. Pre Rumunky to bol 22. septembra 2013 prvý oficiálny zápas.
"V tíme mám mladšie hráčky aj pólistky, ktoré už v minulosti reprezentovali Slovensko. Do nominácie nám zasiahli ospravedlnenia, museli sme káder trochu obmeniť. Konfrontáciu so súperkami zo zahraničia veľmi vítam. Verím, že v januári sa nám podarí vycestovať do Rumunska. V kontakte sme aj s nemeckou stranou," povedal Marek Gális.

Nominácia slovenskej ženskej vodnopólovej reprezentácie na sústredenie v Topoľčanoch a prípravný duel proti Rumunsku:
Brankárky: Mária Koťková (Pirana SC Topoľčany), Kristína Stehlíková (PVK Vrútky), Jana Bružeňáková (ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto), Karolína Šándriková (Slávia UK Bratislava)
Hráčky v poli: Paula Laciková, Zuzana Hyroššová, Martina Jančeková, Kristína Lindtnerová, Natália Kudláčiková, Katarína Vestenická (všetky Pirana SC Topoľčany), Barbora Chochulová (Slávia UK Bratislava), Daniela Kátlovská (ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto), Jeanet Pažická, Simona Pažická, Anna Hanusová (všetky PVK Vrútky)


fr;mj
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.