SLÁVIA UK BRATISLAVA VIŠEGRÁDSKY TURNAJ (VISEGRAD CUP) RUDAVA PLÁŽOVÉ PÓLO NÁBOR ! DIEVČATÁ, CHLAPCI KONTAKTY (CONTACTS)

Druhý ročník vodnopólového turnaju pre "olympijské nádeje" Višegrádsky turnaj 2003 pre hráčov narodených v roku 1987 a mladších

pri príležiosti memoriálu RUDOLFA ŠTOFFANA, VOJTECHA KOPAJA, ĽUDOVÍTA ŽEMBERU, STANISLAVA PLEŠKA

Bratislava, 15 - 17.8.2003, Letné kúpalisko, Matadorka, Údernícka 20, Bratislava - Petržalka

PROPOZÍCIE TURNAJA

• Na turnaji sa môžu zúčastniť hráči narodení v roku 1987 a mladší.
  • Hracia plocha a hrací čas sú v zmysle pravidiel LEN - zápasy sa budú hrať na hracej ploche pre mužov a čas bude daný v štyroch štvrtinách po 7 minút.
  • Začiatok zápasov počas do poludnia je o 8:00 h a popoludní o 18:00 h.
  • Rozplavba družstiev na zápas je za hracou plochou. Počas rozplavby nemôžu mať hráči nasadené čiapky a nesmú mať vo vode lopty.
  • Slávnostné otvorenie turnaja je v piatok o 17:45 h. Na slávnostný nástup nastúpia hráči v jednotnom úbore (tričko, župan).
  • Turnaj sa hrá na dve skupiny formou každý s každým a potom podľa dosiahnutého umiestnenia v základnej časti o postup na dvojice o konečné poradie.
  • V zápasoch o postup a konečné umiestnenie sa hrá na zlatý gól v prípade remízy.
  • Družstvo uvedené ako prvé nastupuje s bielymi čapicami vpravo.
  • Záverečné vyhodnotenie turnaja sa koná po ukončení finálového zápasu.
  • Za najlepšieho hráča a brankára turnaja hlasujú tréneri zúčastnených družstiev.
  • Žiadame dodržať ročník narodenia, aby v prípade reklamácie súpera pri kontrole pasov nevznikli nepríjemnosti.
Tréning, štvrtok - 14.8.2003 19:00 - 21:00h