www.vodnepolo.sk www.vodnepolo.sk
statistika.webstranka.sk

Európsky kvalifikačný turnaj vo vodnom póle mužov na Olympijské hry 2008

slovenská verzia english version
2-9.9.2007, plaváreň Pasienky, Bratislava, Slovensko
Skupina A:
Súpisky družstiev:

Skupina B:
Grécko(GRE), Taliansko(ITA), Čierna Hora(MNE), Holandsko(NED), Slovinsko(SLO).

  Grécko GRE  
Číslo čiapky Priezvisko Meno Poznámka
1. Deligiannis Nikolaos  
2. Schizas Anastasios  
3. Fountoulis Georgios  
4. Kokkinakis Konstantinos  
5. Afroudakis Christos  
6. Theodoropoulos Argyrios  
7. Chatzidakis Georgios  
8. Ntoskas Georgios  
9. Afroudakis Georgios "C"
10. Miteloudis Dimitrios  
11. Vlontakis Antonios  
12. Mylonakis Emmanouil  
13. Reppas Georgios  
  Campagna Alessandro Hlavný tréner
  Troulos Panagiotis Asist. trénera
  Marinos Georgios Lekár
  Taliansko ITA  
Číslo čiapky Priezvisko Meno Poznámka
1. Tempesti Stefano  
2. Postiglione Francesco  
3. Giorgetti Alex  
4. Bounecore Fabrizio  
5. Scoti Galletta Andrea  
6. Felugo Maurizio  
7. Mistrangelo Federico  
8. Rizzo Valerio  
9. Bencivenga Fabio  
10. Calcaterra Alessandro "C"
11. Di. Constanzo Luigi  
12. Fiorentini Goran  
13. Violetti Fabio  
  Malara Paulo Hlavný tréner
  Pomilio Amedeo Asist. trénera
  Attolico Francesco Asist. trénera
  Čierna Hora MNE  
Číslo čiapky Priezvisko Meno Poznámka
1. Radič Zdravko  
2. Bruguljan Draško  
3. Paskovic Vjekoslav  
4. Danilovič Damjan  
5. Janovič Nikola  
6. Tičič Milan  
7. Janovič Mladjan  
8. Uskokovič Veljko  
9. Ivovič Asleksandar  
10. Zlokovič Boris  
11. Gojkovič Vladimír  
12. Jokič Predrag  
13. Ščepanovič Miloš  
  Porobič Petar Hlavný tréner
  Blaževič Mirko Asist. trénera
  Ivanovsky Zoran Asist. trénera
  Holandsko NED  
Číslo čiapky Priezvisko Meno Poznámka
1. Nolting Marc  
2. de Bruijn Matthijs  
3. Kramer Tjerk  
4. Gerritse Willem W.  
5. Gottermaker Lars  
6. Lucas Mathijs  
7. Siewers Mark  
8. van Eck Richard  
9. Verweij Koen  
10. Spijker Roeland  
11. Verveij Paul  
12. Hoogland Frank  
13. Nederlof Martin  
  Aantjes Johan Tréner
  Booij Marco Asist. trénera
       
  Slovinsko SLO  
Číslo čiapky Priezvisko Meno Poznámka
1. Belofastov Igor  
2. Crnica Rok  
3. Grašič Janez  
4. Kecman David  
5. Nastran Matej  
6. Antonijevič Boban  
7. Verač Blaž  
8. Galič Teo  
9. Bukovac Erik  
10. Nastran Jure  
11. Mihelčič Tomaž  
12. Balderman Žiga  
13. Gržentič Luka  
  Tonkovič Željko Tréner
  Peranovič Tadej Asist. trénera
  Praljak Mišo Fyzioterapeut
       
Číslo čiapky Priezvisko Meno Poznámka
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
  
Vývoj mobilných aplikácií pre Android a smartfóny. Vývoj eshopov a webových aplikácií.
Webhosting a server housing. © 1998-2018 Dynatech s.r.o.